مخصوص بغداد سیاسی بیانیه وزیر امور خارجه

مخصوص: بغداد سیاسی بیانیه وزیر امور خارجه وزارت امور خارجه گروه تروریستی داعش بین الملل عراق

گت بلاگز فرهنگی هنری محمدرضا گلزار در مراسم افطاری به رئیس‌جمهور چه گفت؟

رضا گلزار در گوش رئیس‌جمهور گفت: امروز ثابت کردید هیچ وقت نمی‌شود یک ایرانی را ترساند!

محمدرضا گلزار در مراسم افطاری به رئیس‌جمهور چه گفت؟

به گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ صبح چهارشنبه ای که گذشت، صبحی تلخ و تراژیک بود که در تاریخ کشور عزیزمان ایران ماندگار می شود؛ بامداد چهارشنبه ١٧ خرداد و اتفاق تروریستی در مجلس. از صبح همان روز تقریبا همه اهالی هنر در پی حضور در مراسم افطار مدیر جمهور بودند.

عبارات مهم : حوادث
صبح که آن اتفاق تلخ رخ داد، ساختمان وزارت ارشاد پر شد از نیروهای خاص امنیتی. تک تیراندازانی که بیش از ۵ ساعت از آنجا ساختمان اداری مجلس را نشانه قرار داده بودند تا تروریست ها بار دیگر مجال شلیک مستقیم به مردم را نداشته باشند.

ساعت های پر از وحشت و دلهره در ارشاد، این شائبه که افطاری مدیر جمهور لغو شود را شدت یافتن می کرد.

چند ساعت بعد ولی مدیر جمهور اعلام کرد تغییری در برنامه اش نمی دهد و می خواهد میزبان بازیگران و صورت های معروف باشد. خیلی از اسمی ها و ستاره های هنر آمده بودند و خیلی ها هم شاید دلهره اتفاقات صبح باعث نیامدن ارزش شده است بود. گروهی هم بعدا گفته شد، دعوت نبودند.

همه از حوادث تلخ صبح شروع کردند و بعد به حوزه خودشان رسیدند. نماینده منزل سینما از چالش های سینما گفت، نماینده تئاتر به جای ٣ دقیقه، ۶ دقیقه حرف زد. از چالش ها گفت و از مدیر جمهور خواست تا مدیر جمهور باشد.

نماینده ناشرین از چالش های چاپ و نشر گفت و بقیه به همچنین. مدیر جمهور هم حرف هایش را زد تا رسید به وقت افطار.

زمان گعده های پای میز غذایی، یکی از مهمترین هایی که سرش را نزدیک صورت مدیر جمهور کرد، کسی نبود غیر از رضا گلزار، سوپر استار سینمای گیشه ای. کسی که قبل از این دولت به علت مشکلاتی که در زندگی شخصی برایش رخ داده بود، فعالیتش به شدت کمرنگ و تقریبا ممنوع شده است بود.

گذر وقت و تغییرات محسوس حالا او را دوباره هم به پرده سینما برگردانده، هم شبکه نمایش خانگی و هم استیج موسیقی!

گلزار که سال قبل یکی از پرفروش های سینما بود، در مجال کوتاه جهت گپ زدن با روحانی حرف سینمایی نزد. او را پای میز مدیر دولت بردند، گلزار سرش را نزدیک کرد و بعد از سخنی کوتاه راجع به حوادث تلخ تروریستی گفت: راستش تقریبا همه ما فکر می کردیم بعد از حوادث خونین صبح، مراسم کنسل می شود و شما به علت رعایت پرسشها امنیتی در یک مکان عمومی حاضر نمی شوید ولی هنگامی که دیدیم شما این دلیری را داشتید، ما هم آمدیم. واقعا شما امشب بار دیگر نشان دادید هیچ وقت یک ایرانی را نمی توان ترساندن کرد.

رئیس جمهور هم بعد از تعارفات معمول از گلزار تقدیر کرد و گفت: مردم کشور عزیزمان ایران مردم شجاعی هستند و بازیگران و صورت های معروف مان هم همین طور.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: حوادث | سینما | سینمای | سینمایی | بازیگران | رئیس جمهور | رئیس جمهور | محمدرضا گلزار

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog