مخصوص بغداد سیاسی بیانیه وزیر امور خارجه

مخصوص: بغداد سیاسی بیانیه وزیر امور خارجه وزارت امور خارجه گروه تروریستی داعش بین الملل عراق

گت بلاگز لرستان پرداخت حقوق نیروهای قراردادی، همزمان با نیروهای رسمی ازخردادماه

مدیر کل آموزش و پرورش از واریز شدن حقوق نیروهای قرار دادی، سرباز معلم و حق التدریس همزمان با پرداخت حقوق و مزایای شاغلین رسمی به حساب آن‌ها از خرداد ماه امس

پرداخت حقوق نیروهای قراردادی، همزمان با نیروهای رسمی ازخردادماه

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛

دریکوند مدیر کل آموزش و پرورش لرستان گفت: تاکنون حقوق نیروهای قراردادی از محل بند (سایر) پرداخت شده، ولی با تلاش و پیگیری های صورت گرفته به وسیله استان ها و وزارت متبوع و متقاعد شدن شرکت برنامه و بودجه مقرر شده است تا از این بعد حقوق و مزایای کارکنان قرار دادی از محل بند (و) و همزمان با نیروهای رسمی پرداخت شود.

عبارات مهم : لرستان

وی در خصوص تمهیدات آموزش و پرورش لرستان جهت عضویت مطلوب دانش آموزان گفت: عضویت دانش آموزان پایه اول دبستان از اول خرداد ماه شروع شده است و تا ۳۱ مرداد ماه ادامه دارد.
دریکوند وقت اجرای طرح سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به دبستان را از ۲۰ خرداد تا ۲۰ مرداد ماه بیان کرد و افزود: ۲۳ پایگاه ثابت و سیار کار سنجش سلامت نوآموزان را انجام خواهند داد.
وی وقت عضویت سایر دانش آموزان را از آخر امتحانات خرداد ماه تا ۳۱ مرداد ذکر کرد و ادامه داد: دانش آموزان پایه های میانی نیازی به مراجعه حضوری جهت عضویت ندارند و مدیران مدارس موظفند تا کار عضویت دانش آموزان را انجام دهند.
انتهای پیام/د

واژه های کلیدی: لرستان | مدارس | آموزش و پرورش | لرستان | ثبت نام | دانش آموزان |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog