مخصوص بغداد سیاسی بیانیه وزیر امور خارجه

مخصوص: بغداد سیاسی بیانیه وزیر امور خارجه وزارت امور خارجه گروه تروریستی داعش بین الملل عراق

گت بلاگز گلستان تمهیدات کامل جهت حمل و نقل گندم های گلستان تا مراکز خرید

امکانات مورد نیاز جهت حمل و نقل محصول گندم از مزارع گلستان به مراکز خرید فراهم شده است هست.

تمهیدات کامل جهت حمل و نقل گندم های گلستان تا مراکز خرید

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از گرگان؛ مدیر کل حمل راهداری و حمل و نقل بزرگراه ای گلستان گفت ؛ جهت این کار 7 هزار و 500 کامیون و کامیونت از استان و همین تعداد کامیون از استان های مجاور تامین شده است است.
وی با بیان اینکه در مجموع 15 هزار کامیون و کامیونت در جابجایی محصول پائیزه استان از مزرعه تا مراکز خرید وانتقال آن به کارخانه ها در سایر استان ها فعالیت می کنند افزود ؛ به جهت جلوگیری از پرسشها احتمالی 7 هزار و 500 کامیون از استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، تهران، خراسان شمالی، خراسان رضوی و مازندران به کار گیری شده است اند.

عبارات مهم : محصول
میقانی در خصوص قیمت جابجایی محصول هم افزود: تعیین قیمت حمل محصول به صورت توافقی میان کشاورز، متصدی شرکت حمل و نقل و صاحب کامیون است.
وی همچنین از مسئولان دستگاه های خرید محصول پائیزه در استان خواست که تخلیه محصول را در مراکز خرید شتاب دهند تا از زیاد کردن قیمت حمل ممانعت شود.
به گفته وی؛ خواب چند روزه کامیون حامل محصول در پشت در مراکز خرید تضمینی استان باعث می شود تا قیمت حمل زیاد کردن یابد.
میقانی افزود: در استان گلستان 71 شرکت حمل و نقل وجود دارد که هفت هزار و 500 دستگاه ناوگان را پوشش می دهند.
عباسی مدیر زراعت شرکت جهاد کشاورزی گلستان هم از کشاورزان خواست ؛ به منظور مقابله با ریزش محصول، حتما درزگیری، اندازه بارگیری و کشیدن چادر روی محصول را رعایت کنند.
وی با اشاره به شروع برداشت محصول پائیزه استان از سطح 480 هزار و 579 هکتار آینده نگری کرد ؛ یک میلیون و 500 هزار تن انواع محصول در استان برداشت شود.
محصول پائیزه کشت شده است استان مشمول بر باقلا، کلزا، گندم، جو، سیب زمینی و نخود سبز است که بیشترین سطح قابل برداشت به گندم با 371 هزار و 685 هکتار تخصیص داده شده است دارد.

واژه های کلیدی: محصول | کامیون | گلستان | کامیون | مراکز خرید | آذربایجان | گلستان | گندم

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog